Witryna Firmowa

Witryna www.grawerujelaserem.pl NIE JEST SKLEPEM INTERNETOWYM. Klient zainteresowany zakupem naszych usług jest proszony o indywidualny kontakt najlepiej e-mailowy (np. opisujemy jak wykonujemy długopisy imienne ). Kalkulatory cenowe na tej witrynie mają za zadanie ułatwić Państwu przybliżenie kosztów zakupu usługi.

 

Inspiracje i pomysły na niepowtarzalny prezent

Dla ułatwieniu Państwu wyszukania pomysłów na  personalizowane prezent utworzyliśmy stronę 

www.prezentykalisz.pl

 

Dane adresowe

Nasza pracownia znajduje się w Kaliszu na ul Babina 1 - obok pomnika A. Asnyka.     

Konsultacje telefonicznie 501-033-107

Adresy e- mailowe:  grawer.kalisz@poczta .fm

   

Funpage na Facebooku ;-) 

 

Reklamacje

Dokładamy wszelkiej staranność do realizacji naszych usług, oferujemy projekty wstępne i udostępniamy wizualizacje gratis. Usługi personalizowanego grawerowania świadczone przez  laserdesign.pl są objęte wyłączeniem od prawa do odstąpienia od umowy na podstawie art. 38 p. 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.

Nie jesteśmy Sklepem Internetowym

 

RODO

Szanowni Klienci,

z dniem 25 maja 2018 roku weszło w życie nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które narzuca firmom nowe obowiązki i wytyczne w zakresie zarządzania i przetwarzania danych osobowych. W związku z powyższym informuję Pana/Panią, iż w bazie danych, którą administruje laserdesign.pl  62-800 Kalisz ul Babina 1, mogą znajdować się jedyne dane Klientów: jak adres email lub telefon niezbędne wyłącznie do zrealizowania umowy zamówienia. Jeśli te informacje są danymi osobowymi (a nie danymi firmowymi) to przysługuje Państwu: 

•prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

•prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

•prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

•prawo do wycofania  zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Aby skorzystać z powyższych praw, prosimy o kontakt  z nami (e-mail: biuro@grawerujelaserem.pl)

Firma laserdesign.pl informuje, że Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, ani do państwa trzeciego, oraz nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Jednocześnie laserdesign.pl zapewnia, że dokłada wszelkich starań, aby zapewnić środki fizyczne, techniczne i organizacyjne ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Dane będą  przechowywane do 2028r.Jeśli zdecydujecie, że nie chcecie już otrzymywać od nas informacji, Państwa dane zostaną usunięte z naszej bazy danych. Przysługuje Państwu także prawo  wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Z poważaniem 

laserdesign.pl

62-800 Kalisz, ul Babina 1,

tel. 501-033-107 ,