wizytówka 12 długopisów ze zdjęciem i adresem

długopisy imienne i firmowe

Znany polski focuspuller
Znany polski focuspuller
  • Znany polski focuspuller
  • Zara ze zdjęcia
  • długopis -wizytowka
  • napiszemy tu wszystko co chcesz
  • 12 długopisów w opakowaniu
Cena:60.00
Ocena:2.50, Głosów:135

Jedyny taki Twój długopis na świeie !

Oryginalna wizytówka za 2.99 ! 

Dzięki doświadczeniu i specjalistycznemu oprogramowaniu , potrafimy jako nieliczni wykonywać na długopisie indywidualnym grawer postaci ( właściciela ) ze zdjęcia. Jest to oryginalna, niesztampowa wizytówka osobista.

Projekt obejmuje zamówienie minimum 12 długopisów w opakowaniu !

Do wykonania usługi dostarczacie Państwo zdjęcie do graweru na długopisie lub wskazujecie źródło w Internecie. Grawerujemy na długopisach metalowych COSMO, MOOI i VIC. Długopisy z dedykacja są zapakowane w ciemne opakowanie lakierowane z okienkiem ( desplay).  Będzie to niesztampowa wizytówka i bardzo oryginalny prezent na specjalna okazję.    

Długopisy COSMO 20 kolorów, MOOI 6 kolorów VIC 4 kolory - ale tu najdłuższy grawer (napis)  

Oferujemy najniższe koszty dostawy. Opakowanie typu desplay z 12 długopisami ułożonymi na białej formie, w przypadku wysyłki mieści się łatwo do "koperty bąbelkowej". Nasza firma - ze względu na bliskość placówek korzysta z usług Poczty Polskiej lub DHL. Stosujemy cenniki usług Poczty Polskiej i koszty kopert bez ukrytych narzutów !  Wybór dostawy przy zamówieniu. 10 długopisów w eleganckim opakowaniu - to waga do 350 gr w kopercie bąbelkowej.